İlçemiz Kaymakamı İlker Özerk ÖZCAN, İlçe Jandarma Komutanı Serhat KARAKUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet IŞIK ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Huri USLU beraberinde, İlçemiz Gökçeköy, Çerkez Osmaniye ve Kayışlar Mahallelerinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 
 
Gökçeköy Mahallesinde İlkokul ve Ortaokulu ziyaret eden Kaymakam ÖZCAN öğrencilerle sohbet edip, okul İdarecilerinden okul hakkında bilgi aldı. Akabinde Mahalle Muhtarı Mehmet Ali HELEKCAN ile birlikte prefabrik ev yapım kararı alınan, Mahalle Halkından Mehmet Hüseyin KARABIYIK’ın hanesine ziyaret ederek yardımın yapılacağı alan kontrol edildi. 

Daha sonra mahallede, "Temizliğe Davet Var"     Projesinden faydalanan Hatice KARADUMAN’a ziyarette bulunarak vatandaş ve akrabaları ile sohbet edip, istekleri olup olmadığını sordu. Buradan mahalle kahvehanesinde vatandaşlar ile sohbet ettikten sonra, Çerkez Osmaniye Mahallesine geçti. Muhtarlık Binasından vatandaşlarla hasbihal ederek, Mahalle Muhtarı Hasan HIRÇINER'den mahalle hakkında bilgi aldı.
 
Son olarak Kayışlar Mahallesine ziyaret eden Kaymakam ÖZCAN, Mahalle Muhtarı Baki ULU'dan mahalle hakkında bilgi alıp, köy kahvehanesinde halkla sohbet edip, prefabrik ev yardımı kabul edilen Azlen AKKURT isimli vatandaşın prefabrik evinin yapılacağı alanı kontrol ederek, Yaşlılar Haftası münasebetiyle 87 yaşındaki İsmail BUMEN’e hane ziyaretinde bulundu.